Zapraszamy wszystkich pragnących poczuć magię tańca! Wychodzimy z oferta do każdej grupy wiekowej, zajęcia zaczynają się już od trzeciego roku życia. Górnego przedziału brak! 
Disco dance, hip hop, jazz, modern, taniec towarzyski - kursy I stopnia, taniec rekreacyjno-użytkowy dla dorosłych, zumba. Dodatkowo prowadzimy: gimnastykę artystyczną dla dzieci i młodzieży, rytmikę i zabawy taneczne dla przedszkolaków.

 

 
 

AKTUALNOŚCI 

 
 

Time for Dance 2019 - Legionowo

W dniach 11, 12 stycznia w Legionowie odbył się po raz VI wspaniały turniej taneczny Time for Dance 2019 . Na zawody organizowane przez nasze Studio zjechało prawie 1800 tancerzy z 58 klubów z całej Polski. Wspaniały poziom , świetne nagrody oraz znakomite warunki dla tancerzy. Tak można w skrócie opisać to co działo się w Legionowie . Gratulujemy wyników naszym tancerzom oraz wszystkim uczestnikom tego turnieju.

Czytaj więcej....

 

Mistrzostwa Polski WADF - Inowrocław 2018

W dniu 22 kwietnia odbyły się w Inowrocławiu Mistrzostwa Polski WADF na którym znakomicie zaprezentowały się  nasze grupy z Legionowa zdobywając 6 tytuł Mistrzów Polski. Znakomity poziom spowodował że mimo mocnej konkurencji byliśmy w 14 finałach niektóre wygrywając podwójnie. Gratulujemy wyników i zaprezentowanego poziomu tanecznego.

Czytaj więcej...
 
 

Time for Dance 2018 - Legionowo

W dniach 13,14 stycznia w Legionowie odbyła się już V edycja turnieju organizowanego przez nasze Studio . Zjechało ponad 1000 tancerzy z 42 klubów z całej Polski. Bardzo dobrze spisali się tancerze legionowskiej grupy Fame , którzy zdobyli wiele medali a Mini Formacja pow. 15 lat zdobyła Grand Prix tegorocznej edycji.
Gratulujemy ...

Czytaj więcej....
 

Mistrzostwa Europy WADF - Szczecin 2018

W  dniu 17 czerwca odbyły się w Szczecinie MIstrzostwa Europy na którym świetnie zaprezentowały się nasze mistrzowskie grupy Fame z Legionowa zdpobywając 7 tytułów Mistrza Europy , 4 tytuły Vice Mistrzów Europy i 2 tytuły II Vice Mistrzów Europy. Znakomici tancerze prowadzeni przez niesamowitą trener Panią Małgorzatę Szulc. Gratulujemy .

Czytaj więcej... 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy w: Legionowie, Toruniu, Jabłonnie