Instruktor i choreograf w Born2Dance Studio (Legionowo i Jabłonna). Licencjonowany nauczyciel tańca o bogatym scenicznym dorobku. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w Klubie Sportowym TAN w Nidzicy. Mając 6 lat zaczął stawiać pierwsze kroki u wybitnego i znanego nauczyciela Andrzeja Grażula, wszechstronne umiejętności i połączenie technik hip hop zaowocowały  sukcesami w późniejszym czasie.
Ma na swoim koncie udziały w produkcjach reklamowych jak i telewizyjnych show. Jako Tancerz należał do trzech największych Federacji Tanecznych. Posiada 3 najwyższe Klasy Sportowe. Do swojego życia dołączył wiele sukcesów.
Do najważniejszych sukcesów może zaliczyć zdobycie kilkukrotnie tytułów "Talent Roku", nagród od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia sportowe w kraju i za granicą. Jest także 10-krotnym "Mistrzem Świata" w prezentacjach solowych, duetach oraz formacjach oraz kilkukrotnym Mistrz Polski w Hip-Hopie. Posiada dyplom licencjonowanego Sędziego Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego ZNTS oraz Instruktora Tańca Hip Hop
Swoje umiejętności rozwija pod okiem najlepszych choreografów z Polski i zagranicy. Zdobytą wiedzę i pasję przekazuje na warsztatach szkoleniowych dzieciom i młodzieży w całej Polsce. Lata ciężkiej pracy ukształtowały jego własny styl oparty na wszechstronnych umiejętnościach. Styl jego choreografii można opisać jako dynamiczne, muzykalne połączenie hip hopu z efektownymi elementami zróżnicowanych technik.