Mistrzostwa Polski - Wrocław

Kategoria 12- 15 lat disco dance
Solo
I m. Patryk Ciepielowski


Duety
IV m. P. NIszczak i P. Ciepielowski

Mini formacje
II m. Fix

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Mini formacje
I m. Fix

Mistrzostwa Polski
- Międzychód

Kategoria 12- 15 lat hip hop
Solo
II m. Patryk Ciepielowski

Duety
II m. P.Ciepielowski i P.Niszczak

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo kobiet
I m. Katarzyna Sytek

Solo mężczyzn
I m. Wojciech Krawczuk

Duety
I m. W.Krawczuk i K.Sytek

Mistrzostwa Świata  – Bremen

( Niemcy )

Kategoria 12 -1 5 lat hip hop
Duety
VI m. P.Niszczak i P.Ciepielowski

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
VII m. Wojciech Krawczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót do osiągnięć

 

Festiwal Tańca Dyskotekowego – Białe Błota

Kategoria 12 – 15 lat disco dance
Solo
I m. Patryk Ciepielowski
III m. Sonia Michalczuk

Duety
III m.P.Ciepielowski i P.Niszczak

Mini formacje
II m. Fix

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m. Paulina Niszczak
III m. Patryk Ciepielowski

Duety
II m. P.Niszczak i P.Ciepielowski

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Solo
I m. Kamila Marczak

Duety
I m. K.Marczak i K.Górska

Mini formacje
I m. Fix

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Katarzyna Sytek

Kategoria pow. 15 lat free style
Formacje
III m. Fix

Ogólnopolski Turniej Tańca – Raciążek

Kategoria 12- 15 lat disco dance
Solo
II m. Sonia Michalczuk
III m. Klaudia Górska

Duety
III m. S.Michalczuk i A.Kolasińska

Kategoria 12- 15 lat hip hop
Mini formacje
I m. Fix

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Solo
III m. Kamila Marczak

Duety
I m. K.Marczak i K.Górska

 

 Międzynarodowy Festiwal Tańca – Mikołajki

Kategoria 12 -15 lat disco dance
Solo
II m. Patryk Ciepielowski

Mini formacje
I m. Fix

Kategoria 12 – 15 lat hip hop

Solo
m. Patryk Ciepielowski
VI m .Paulina Niszczak

Duety
I m. P.Ciepielowski i P.Niszczak

Mini formacje
III m. Fix

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Duety
VI m. K.Marczak i K.Górska

Mini formacje
I m. Fix

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Wojciech Krawczuk
VII m. Katarzyna Sytek

Duety
II m. W. Krawczuk i K.Sytek

Mini formacje
m. Fix

Mistrzostwa Europy  – Senica

( Słowacja )

Kategoria 12 – 15 lat disco dance

Solo
III m. Patryk Ciepielowski

 

Puchar Polski - Żyrardów

Kategoria 12 -15 lat disco dance

Solo
II m. P.Ciepielowski

Duety
I m. P.Ciepielowski i P.Niszczak

Mini formacje
II m. Fix

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m . Patryk Ciepielowski
II m. Paulina Niszczak

Duety
II m. P.Ciepielowski + P.Niszczak

Mini formacje
I m. Fix

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Duety
II m. K.Górska +K.Marczak

Mini formacja
II m. Fix

Mistrzostwa Europy – Martin

( Słowacja )

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
- I m. Wojciech Krawczuk

Duety
VII m. W.Krawczuk i K.Sytek