Mistrzostwa Świata Disco Dance - Mikołajki 11-14.12.2012

Kategoria pow.15 lat

Formacje
IV m. Fame Legionowo

Puchar Świata Disco Dance - 11-14.12.2012

Kategoria do 7 lat

Solo
II m. Ada Budnik

Puchar Polski PFT - Karczew 24.11.2012

I miejsce zajęli

Hip Hop - Adam Jusiński, Patryk Szymczak

Disco Dance - Kasia Machnowska, MałgosiaKrupińska, Kinga Kozłowska, Julia MIchniewicz, Patrycja Strycharek, Klaudia Domańska, Anna Czajkowska, Zuzanna Mitrowska, Patrycja Ratkowska, Aleksandra Koźbiał, Paulina Pirowska

II miejsca zajęli

Hip hop - Weronika Rakowska,Nikola Klepczyńska, Krzysztof Suchecki

Disco Dance - Ida Reich, Julia Witkowska, Natalia Nowoakowska, Basia Juśkiewicz, Natalia Ratkowska, Klaudia Zakolska, Luiza Sawicka , Oliwia Łuczak

III miejsca zajęli

Hip hop - Szymon Cichocki

Disco Dance - Weronika Warzyńska, Natalia Jurkiewicz, Marta Mrówka, Agata Szymczak, Alicja Sokół

Ogólnopolski Turniej Tańca – Brodnica 28.04.2012

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Solo
III m. Klaudia Zakolska

Duety
III m. K. Zakolska i L. Sawicka
V m. K. Domańska i B. Juśkiewicz

Mini formacje
II m. Fame Kids Legionowo

Formacje
III m. Fame Kids Legionowo

Kategoria 12 - 15 lat

Duety
I m. O. Warnel i M. Pliżga

Mini formacje
II m. Fame Juniors Legionowo

Formacje
II m. Fame Juniors Legionowo

Kategoria pow. 15 lat

Solo
II m. Patrycja Budnik
IV m. Pauliona Szymkowska

Duety pow. 15 lat
I m. S. Szuba i P. Stolarski

Mini formacje
I m. Fame Legionowo

 

« Powrót do osiągnięć

Ogólnopolskie Zawody Taneczne – Pabianice 17.06.2012

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Solo
VI m. Luiza Sawicka

Duety
IV m. K.Zakolska i L.Sawicka
V m. A.Czajkowska i P.Ratkowska
VI m. K.Domańska i B.Juśkiewicz
VII m. M.Sikorska i Z.Mitrowska

Formacje
I m. Fame Kids Legionowo

Kategoria 12 - 15 lat

Solo
I m. Oliwia Warnel
II m. Karolina Lityńska
III m. Barbara Witkowska
IV m. Dominika Kuzia
V m. Oliwia Łuczak

Duety
I m. K. Lityńska i M.Jeleniewicz
II m. O.Warnel i M.Pliżga
III m. K.Gocławska i Z.Wroceńska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors Legionowo
II m. Fame Kids Legionowo
III m. Fame Dzieci Żyrardów

Formacje
I m. Fame Juniors Legionowo

Kategoria pow. 15 lat

Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Sonia Szuba
III m. Przemysław Stolarski
IV m. Paulina Szymkowska
V m. Eliza Siekierska

Duety
I m. S.Szuba i P.Stolarski
II m. P.Budnik i K.Warnel
III m . P.Kucharzyk i N.Ruczewska
IV m. E.Siekierska i O.Łuczak

Mini Formacje
I m. Fame Legionowo
II m . Fame Żyrardów

Formacje
I m. Fame Żyrardów

Inne Formy Tańca

Kategoria pow. 15 lat

Formacje
I m. Fame Legionowo

 

 



Mistrzostwa Polski Disco Dance - Tarnowo Podgórne 4 .03.2012

Disco Dance

Kategoria do 7 lat

II m. Ada Budnik

Kategoria pow. 15 lat

Solo
V m. Przemek Stolarski

Duety
IV m. S.Szuba i P. Stolarski

Mini formacje
III m.   Fame Legionowo

Formacje
I m. Fame Legionowo

Rytmy Fordonu – Bydgoszcz 2.06.2012

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Solo
III m. Klaudia Zakolska
IV m. Ada Budnik

Duety
I m. K.Zakolska i L.Sawicka
IV m. M.Sikorska i Z.Mitrowska

Mini Formacje
I m. Fame Kids Legionowo
II m. Fame Dzieci Żyrardów

Formacje
I m. Fame Kids Legionowo

Kategoria 12 - 15 lat

Solo
II m. Barbara Witkowska
III m. Oliwia Warnel
VII m. karolina Lityńska

Duety
II m. K.Lityńska i M.Jeleniewicz
IV m. O.Warnel i M.Pliżga

Mini Formacje
II m. Fame Juniorzy Legionowo

Formacje
I m. Fun Juniorzy Legionowo

Kategoria pow. 15 lat

Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Paulina Szymkowska
IIII m. Eliza Siekierska

Duety
I m. A.Grzmiączka i P.Szymkowska
II m. P.Kucharczyk i N.Ruczewska
III m.O.Łuczak i E.Siekierska

 

Mini Formacje
I m. Fame Legionowo
II m. Fame Żyrardów

 

 

Ogólnopolskie zawody Taneczne – Włocławek 26.05.2012

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Duety
IV m. K.Zakolska i L.Sawicka
V m. K.Domańska i B.Juśkiewicz

Mini Formacja
I m. Fame Dzieci Żyrardów
II m. Fame Kids Legionowo

Formacje
I m. Fame Kids Legionowo

Kategoria 12- 15 lat

Solo
III m. Barbara Witkowska
IV m. Oliwia Warnel

Duety
I m. O.Warnel i M. Pliżga

Mini Formacje
I m. Fame Juniors Legionowo

Formacje
I m. Fame Juniors Legionowo

Kategoria pow. 15 lat

Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Sonia Szuba
III m . Paulina Szymkowska
VI m. Przemysław Stolarskio

Duety
I m. K. Warnel i P. Budnik

Mini Formacje
I m. Fame Legionowo

Formacje
I m. Fame Legionowo

Nagrody Główne zdobyli:
- Formacja Fame Legionowo
- Mini Formacja Fame Juniors Legionowo

 

 

ll