Ogólnopolski Turniej Tańca – Chojnice ( 5.12.2009 )

Kategoria dzieci do 12 lat disco dance
Solo
II m. Oliwia Warnel
V m. Jagoda Klińska

Duety
II m. A.Słupecka i Z. Wroceńska
IV m. K.Biderman i J. Klińska

Mini formacje
III m. Fame Szkraby Warszawa
IV m. Fame Kids Legionowo

Kategoria do 15 lat disco dance
Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Przemysław Stolarski
III m. Kasia Samulik

Duety
I m. P.Budnik i P. Stolarski
IV m. B. Witkowska i K. Samulik
V m. D. Mendrecka i K . Szulc

Mini formacje
I m. Fame Junior Żyrardów
IV m. Fame Junior Legionowo

Formacje
I m. Fame Junior Legionowo

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Solo
I m. Aleksandra Biedrzycka
V m. Dorota Bielicka

Duety
I m. D. Dąbkowska i S. Szuba

Mini formacje
I m. Fame Girls Żyrardów
III m. Fame Black Żyrardów
V m.  Fame 2 Legionowo

Formacje
II m. Fame Żyrardów

 

 

 

 

 

 

« Powrót do osiągnięć

 

Ogólnopolski turniej Tańca – Włocławek ( 21,22.11.2009 )

Kategoria do 11 lat disco dance:
Solo
II m. Oliwia Warnel

Duety
III m. O. Warnel i O. Szuszkiewicz
IV m. M. Dąbkowska i Z. Wardziak
VI m. J. Klińska i K. Biderman

Mini formacje
II m. Fame Kids Legionowo
IV m. Fame Szkraby Warszawa
V m. Fame dzieci Żyrardów

Formacje
II m. Fame dzieci Żyrardów

Kategoria 12 – 15 lat disco dance
Duety
I m. P. Budnik i P. Stolarski
IV m. E. Siekierska i A. Rudnicka
VII m. K. Warnel i B. Witkowska

Mini formacje
II m . Fame Żyrardów
II m. Fame Legionowo

Formacje
IV m. Fame Legionowo

Kategoria pow. 15 lat disco dance:
Solo
I m. Dominika Dąbkowska

Duety
II m. D. Dąbkowska i S. Szuba

Mini formacje
I m. Fame Żyrardów
V m. Fame 2 Legionowo
VII m. Fame mix Żyrardów

Formacje
II m. Fame Żyrardów

 

XI ogólnopolski Turniej Tańca - Wąbrzeźno 2009

Kategoria do 12 lat disco dance

Solo:
III m. Ola Szuszkiewicz
IV m. Oliwia Warnel

duety:
I m. O. Szuszkiewicz i  O. Warnel
II m. M. Ładowska i O. Koźbiał

Mini formacje:
I m. Fame Dzieci Legionowo
III m. Fame Dzieci Żyrardów

Formacje:
V m. Fame Chichuachua Legionowo

Kategoria 13-16 lat disco dance

Solo:
II m. Patrycja Budnik
III m. Przemysław Stolarski
IV m. Natalia Leśniewicz

Duety:
II m. P. Budnik P. i  P .Stolarski
III m.  K. Warnel i B. Witkowska
IV m. N. Leśniewicz N. i K. Samulik

Mini formacje:
I m. Fame  Legionowo
II m. Fame Żyrardów
IV m. Fame Bartek Legionowo

Formacje:
II m. Fame Legionowo

Kategoria pow. 16 lat disco dance

Solo:
I m. Dorota Bielicka

Duety:
I m. D. Bielicka i W. Gadziński
II m. I. Antczak I. i O. Biedrzycka
V m. J. Wałczyk i O. Kowalczyk

Mini formacje:
II m. Fame Wojti Żyrardów
III m. Fame Majkel ;-) Nowy Dwór Mazowiecki
VI m. Fame Girls Nowy Dwór Mazowiecki

 

IV Ogólnopolski Turniej Tańca – Bydgoszcz Fordon ( 30,31.05.2009 )

Kategoria do 11 lat disco dance

Solo
III m. Oliwia Warnel
Duety
III m. O. Szuszkiewicz i O. Warnel
V m. A. Ciesielska i A. Piesik A.

Mini formacje
I m. Fame Legionowo
III m. Fame Żyrardów

Formacje
II m. Fame Żyrardów
III m. Fame Legionowo

Kategoria 12 – 15 lat disco dance

Solo
I m. Stolarski Przemek
III m. Budnik Patrycja
IV m. Leśniewicz Natalia
VI m. Witkowska Basia

Duety
I m. P. Budnik i P. Stolarski
IV m. B. Witkowska i K. Warnel
VI m. N. Leśniewicz i K. Samulik

Mini formacje
II m. Fame Żyrardów
V m. Fame Legionowo

Formacje
IV m. Fame Legionowo

Kategoria pow. 15 lat disco dance

Solo
I m. Dąbkowska Dominika
II m. Grzmiączka Anna
III m. Szuba Sonia
IV m. Bielicka Dorota
Duety
I m. D. Dąbkowska i S. Szuba
III m. D. Bielicka i W. Gadziński
IV m. I. Antczak i O. Biedrzycka
VI m. Ż. Ambroziak i M. Kiljan

 

IV Ogólnopolski Turniej Tańca – Bydgoszcz Fordon ( 30,31.05.2009 ) c.d.

Mini formacje
I m. Fame Masters Żyrardów
III m. Fame Wojti Żyrardów
IV m. Fame Ladies Nowy Dwór Mazowiecki
V m. Fame Girls Legionowo
VI m. Fame Majkel Nowy Dwór Mazowiecki

Formacje
I m. Fame Żyrardów
IV m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki
V m. Fame Legionowo

Mistrzostwa KM IDO – Tarnowo Podgórne 8-10.05.2009r.

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Solo
II m. Dominika Dąbkowska

Mini formacja
IV m. Fame Żyrardów

Formacje
III m.  Fame Żyrardów

 

 

ll