Ogólnopolski Turniej Tańca - Włocławek 29.11.2008r.

Kategoria do lat 11 disco dance
Solo
VI m. Barbara Witkowska

Duety
II m. B.Witkowska i K.Warnel

Kategoria 12-15 lat disco dance
Solo
I m. Dominika Dąbkowska
V m. Patrycja Budnik

Duety
II m. P.Budnik i P.Stolarski

Mini formacje
II m. Fame Juniorzy Legionowo

Kategoria pow.15 lat disco dance
Solo
II m. Sonia Szuba
III m. Anna Grzmiączka
V m. Ula Stachnik

Duety
I m. D. Dąbkowska i S.Szuba
M ini formacje
I m. Fame Żyrardów
III m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki
IV m. Fame Legionowo

Formacje
II m. Fame Żyrardów
IV m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki

Mistrzostwa Polski - Show Dance 2008  7,8 .06.2008r.

Kategoria 12- 15 lat show dance
Solo
II m. Dominika Dąbkowska

Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance - Karczew 14-16.03.2008r.

Kategoria 12-15 lat disco dance
Solo
IV m. Dominika Dąbkowska
Duety
V m. D.Dąbkowska i N.Śmierzyńska

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Mini formacje
IV m. Fame Żyrardów
Formacje
III m . Fame Żyrardów

 

« Powrót do osiągnięć

 

"Szalone Rytmy Fordonu" – Bydgoszcz Fordon 31.05.2008r.

Kategoria do lat 11 disco dance
Duety
I m. B. Witkowska i K. Wernel

Kategoria 12- 15 lat disco dance

Solo
I m. Dąbkowska Dominika
II m. Śmierzyńska Natalia
III m. Stolarski Przemysław
V m. Budnik Patrycja
VII m. Wańczuk Patrycja

duety
I m. N. Śmierzyńska i D. Dąbkowska
II m. P. Stolarski i P. Budnik
IV m. M. Marczyk i K. Ostrowski

Kategoria pow. 15 lat disco dance

Solo
I m. Gadziński Wojciech
II m. Szuba Sonia
IV m. Smyczyńska Anna
V m. Stachnik Urszula

Duety
I m. A. Smyczyńska i S. Szuba
II m. S. Szczepaniak i W. Gadziński
V m. T. Stasiak  i A. Rydel

Mini formacje
I m. Fame Żyrardów
II m. Fame Legionowo
III m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki

Formacje
I m.Fame Żyrardów
III m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki

Kategoria pow. 15 lat inne formy tańca

Formacje
II m. Fame Jazz Żyrardów

 

Otwarty Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego-Sochaczew (26.04.2008)

Kategoria do lat 11 disco dance
Duety
VI m. B. Witkowska i K. Warnel

Kategoria 12-15 lat inne formy tańca
Solo
I m. Dominika Dąbkowska
Kategoria 12 – 15 lat disco dance
Solo
IV m. Dominika Dąbkowska
Duety
VI m. P. Budnik i P. Stolarski

Kategoria pow. 15 lat disco dance
Solo
III m. Anna Smyczyńska
V m. Irina Avanesian
Duety
II m. A. Smyczyńska i S. Szuba
Mini formacje
II m. Fame Żyrardów
III m. Fame Legionowo
Kategoria pow. 15 lat inne formy tańca
Solo
II m. Anna Smyczyńska
Formacje
I m. Fame Żyrardów

Otwarty Puchar Polski - Inowrocław 12.04.2008r.

Kategoria do lat 11 disco dance
Duety
IV m. B.Witkowska i K.Warnel

Kategoria 12-15 lat disco dance
Solo
I m. Dominika Dąbkowska
VI m. Przemysław Stolarski
Duety
I m. D, Dąbkowska i N. Śmierzyńska

Kategoria pow.15 lat disco dance
Solo
II m.Anna Grzmiączka
VI m. Wojciech Gadziński
Duety
II m. A.Smyczyńska i S. Szuba
Mini formacje
II m. Fame Zyrardów
V m. Fame Legionowo
VI m. Fame Nowy Dwór Mazowiecki
Formacje
III m. Fame Żyrardów

 

ll