Tancerka, instruktor tańca towarzyskiego, rekreacyjnego i disco dance w Born2Dance Studio w Legionowie, studentka Uniwersytetu w Warszawie.

Paulina swoją karierę taneczną rozpoczęła już od szóstego roku życia. Wtedy to po raz pierwszy spotkała się z tańcem towarzyskim. Przez pięć lat kształciła się w tej dziedzinie. Jej wyjątkowe zaangażowanie i pracowitość pozwoliły osiągnąć jej liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

W 2005r. postanowiła poszerzyć swoje umiejętności o hip-hop, funky i disco dance. Dwa lata później trafiła do studia Born2Dance, które pozwoliło rozwinąć jej skrzydła i osiągnąć liczne sukcesy. W przeciągu trzech lat dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i dużym wsparciu ze strony trenerki Małgorzaty Szulc udało jej się przejść z grupy początkowej do zaawansowanej. Już w roku 2011 w raz z grupą Fame zajęła 2 miejsce a w 2012 I miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Disco Dance, co pozwoliło jej na udział i zarazem dostanie się do finału Mistrzostw Świata na których zajęła wraz z formacją IV miejsce.  

Zachęcona przez swoich trenerów w 2012r. postanowiła być już nie tylko tancerką, ale także spróbować swoich sił, jako instruktorka tańca towarzyskiego i disco dance. Na zajęciach z nią panuje dobra i przyjazna atmosfera. Paulina jest bardzo ciepłą i sympatyczną trenerką, która pomoże zarówno rozwinąć swoje umiejętności najmłodszym, przygotuje młodą parę do ich najważniejszego pierwszego tańca jak i zapewni świetną rozrywkę oraz pokaże podstawowe kroki starszym uczestnikom zajęć, którzy dzięki niej poznają tajniki tańca.