Artykuły w archiwum

W dniach 14 i 15 marca odbyły się w Karczewie Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance na którym startowały grupy dzieci , juniorów oraz dorosłych Fame Legionowo. Wszyscy spisali się znakomicie pokazując bardzo wysoki poziom artystyczny. Ciężka praca na sali dała wspaniałe wyniki i moc radości nie tylko trenerom ale i fantastycznie dopingującym rodzicom, którym łza w oku się kręciła widząc swoje dzieci odbierające gratulacje i medale.
Zaczynając od formacji to fantastycznie zaprezentowała się Formacja dzieci, w której było kilku debiutantów. Uśmiech i radość wytańczyła wspaniałe III miejsce. Formacja juniorów w nowym dużo młodszym składzie powtórzyła sukces z zeszłego roku . Formacja dorosłych pokazem udowodniła że taniec, młodość i rutyna ze świetną choreografią zawsze będzie wysoko. Apetyty były większe ale nie bądźmy zachłanni.
Mini formacje w doborowej konkurencji wypadły znakomicie . Dzieci z fantastycznym II miejscem . Juniorzy medal przegrali jedną notą ( niekiedy trochę potrzeba troszkę szczęścia). Dorośli z wielką niespodzianką gdzie młodość i żywioł oceniono wyżej niż rutynę i doświadczenie. Wynik zaskakujący ale nie dla wszystkich:)
No i fantastyczne duety z Mistrzami Polski czyli Dagmarą i Miłoszem na czele. Oklaskom nie ma końca . Fantastyczna wygrana Dagmary i Miłosza ale także cudowny duet dzieci Patrycji i Amelii ( III m.) oraz świetne IV m. W doborowym składzie finalistów duetu Patrycji i Zuzanny.
Mieliśmy także znakomite solistki gdzie Patrycja w dzieciach zajęła w finale świetne V m. no i bliziutko finału była także Paulina.
A oto pełne wyniki :

 

  Kategoria dzieci do lat 11                     Kategoria Junior 12 - 15 lat               Kategoria dorośli pow. 15 lat              

Solo
V m. Patrycja Ratkowska

Duety
III m. P.Ratkowska i A.Borkowska

Mini Formacje
II m. Fame Kids

Formacje
III m. Fame Kids

 Mini formacje
IV m. Fame Junior

Formacje
V m. Fame Junior

 Duety
I m. D. Trzaskowska i M.Pliżga
IV m. Z.Wroceńska i P.Budnik

Mini formacje
III m. Fame Gold
IV m. Fame Reds

Formacje
III m. Fame Dorośli

Mistrzowie Polski - Dagmara i Miłosz

Wicemistrzowie Polski - Fame Kids Legionowo
Paulina,Oliwia,Patrycja, Ola, Amelia,Weronika,Ola

 

 II Wicemistrzyni Polski - Patrycja i Amelia

II Wicemistrzowie Polski - Formacja Fame Kids

II Wicemistrzowie Polski - Formacja Fame Dorośli

III miejsce dla Mini Formacji Fame Gold i IV miejsce dla Fame Red

IV miejsce dla Mini Formacji Fame Junior

IV miejsce dla Patrycji i Zuzanny

V miejsce dla Formacji Fame Junior