Mistrzostwa Świata - Liberec (Czechy)  5-8.11.2015

                                                                URBAN POP DANCE ( disco dance )

Kategoria do 11 lat                                  

Kategoria 12 -15 lat                                  

Kategoria pow. 15 lat                              

Solo
II m. Amelia Borkowska
IV m. Aleksandra Bziuk

Duety
III m. A. Borkowska i A. Zakrzewska   
IV m. O. Góralczyk i A. Bziuk
V m. A. Grądzka i W. Michalczuk

Mini formacje
II m Fame Fids

Solo
VI m. Anna Czajkowska

Duety
VI m. Z. Mitrowska i A. Czajkowska

Mini formacje
I m. Fame Junior

 

 Solo Kobiet
I m. Paulina Szymkowska
III m. Aleksandra Szuszkiewicz
VI m. Zuzanna Wroceńska

Solo Mężczyzn
I m. Przemysław Stolarski
II m. Miłosz Pliżga

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
V m. A. Szuszkiewicz i Z. Wroceńska

Mini Forrmacje
I m. Fame Red
II m. Fame Gold

Formacje do 16 osób
II m. Fame 1

Formacje pow. 16 osób
I m. Fame 1

 

                                                Puchar Świata - Płock 13.06.2015

                                                 URBAN POP DANCE ( Disco Dance )

        Kategoria do 11 lat                       

       Kategoria 12 - 15 lat                      

     Kategoria pow. 15 lat                  

 Solo
I m. Zuzanna Mitrowska
II m. Amelia Borkowska
IV m. Patrycja Ratkowska
V m. Oliwia Góralczyk
VI m. Ola Bziuk

Duety
I m. A. Borkowska i P. Ratkowska
II m. O. Góralczyk i A. Bziuk
III m. W. Michalczuk i A. Grądzka

Mini Formacje
I m. Fame Kids

Formacje
I m. Fame Kids

 Solo
II m. Anna Czajkowska
III m. Natalia Ratkowska
IV m. Klaudia Zakolska
VI m. Ida Rejch

Duety
I m. M.Pliżga i D. Trzaskowska
II m. A.Czajkowska i N.Ratkowska
III m. Z.Mitrowska i W.Warzyńska
IV m. I.Rejch i K.Domańska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
I m. Fame Juniors

 Solo
I m. Aleksandra Szuszkiewicz
II m. Zuzanna Wroceńska
III m. Paulina Jeleniewicz
IV m. Paulina Szymkowska

Duety
I m. P. Budnik i Z. Wroceńska

Mini Formacje
I m. Fame Gold
II m. Fame Red

Formacje
I m. Fame 1

                                 

                    Ogólnopolski Turniej Tańca - Brodnica 16.05.2015


                                                             DISCO DANCE

      Kategoria do 11 lat                     

       Kategoria 12 - 15 lat                 

        Kategoria pow. 15 lat                   

Solo
I m. Patrycja Ratkowska
II m. Amelia Borkowska
III m. Oliwia Góralczyk

Duety
I m. A. Borkowska i P. Ratkowska
II m. O. Góralczyk i A. Bziuk

Mini Formacje
I m. Fame Kids 

 Solo
I m. Zuzanna Mitrowska
III m. Natalia Ratkowska

Duety
I m. Z. Mitrowska i W. Warzyńska
II m. K. Zakolska i J. Michniewicz

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
II m. Fame Juniors

 Solo
I m. Paulina Szymkowska
II m. Zuzanna Wroceńska
III m. Ola Szuszkiewicz

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
II m. A. Kozerska i Z. Wroceńska

Mini Formacje
I m. Fame Red
II m. Fame Gold

Formacje
I m. Fame 1

Grand Prix VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Brodnica 2015 zdobyła grupa Fame Legionowo.

 

                                         Mistrzostwa Polski WADF - Inowrocław 18,19.04.2015
                     

Kategoria do 11 lat                             

Kategoria 12 - 15 lat                               

Kategoria pow. 15 lat                                

Solo
II m. Patrycja Ratkowska

Duety
I m. P.Ratkowska i A.Borkowska
IV m. O. Góralczyk i A. Bziuk

Mini Formacje
I m. Fame Kids

Formacje
IV m. Fame Kids

 

Solo
III m. Zuzanna Mitrowska

Duety
IV m. N.Ratkowska i A.Czajkowska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
IV m. Fame Juniors

Solo
II m. Paulina Szymkowska

Duety
III m. D.Trzaskowska
V m. A.Kozerska i Z.Wroceńska

Mini Formacje
I m. Fame Red
IV m. Fame Gold

Formacje
II m. Fame 1

                                       

                                                     Festiwal Tańca - Zielonka 12.04.2015

Kategoria do 11 lat                            

Kategoria 12 - 15 lat                                 

Kategoria pow. 15 lat                           

 Solo
I m. Patrycja Ratkowska
II m. Amelia Borkowska
III m. Oliwia Góralczyk
V m. Aleksandra Bziuk
VII m. Aleksandra Grądzka

Duety
I m. A. Borkowska i P. Ratkowska
II m. A. Bziuk i O. Góralczyk

Mini formacje
I m. Fame Kids

 Solo
I m. Zuzanna Mitrowska
II m. Natalia Ratkowska
IV m. Karolina Sempławska
V m. Anna Czajkowska

Duety
I m. N. Ratkowska i A. Czajkowska
II m. K. Zakolska i J. Michniewicz
III m. Z. Mitrowska i W. Warzyńska
IV m. I.Rejch i K.Domańska
V m. K. Kozłowska i E.Cyrankowska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

 Solo
II m. Natalia Krupa

Duety
I m. D.Trzaskowska i M.Pliżga

Mini Formacje
I m. Fame Gold

 

                   Festiwal Tańca Kujaw i Pomorza -  Białe Błota 27-29.03.2015

                                                                       Disco Dance

Kategoria do 11 lat                            

Kategoria 12 do 15 lat                              

 Kategoria pow. 15 lat                      

Solo
I m. Patrycja Ratkowska

Duety
IV m. P.Ratkowska i A. Borkowska

Mini Formacje
II m. fame Kids

Formacje
V m. Fame Kids

 Duety
V m. Z.Mitrowska i W. Warzyńska

Mini Formacje
III m. Fame Juniors

Formacje
III m. Fame Juniors

 Solo
III m. Ola Szuszkiewicz
IV m. Paulina Szymkowska

Duety
I m. D.Trzaskowska i M. Pliżga
III m. P. Budnik i Z. Wroceńska

Mini Formacje
II m. Fame RED
III m. Fame GOLD

Formacje
I m. Fame 1

                               

                                Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance - Karczew 14,15.03.2015

  Kategoria dzieci do lat 11                   

 Kategoria Junior 12 - 15 lat              

Kategoria dorośli pow. 15 lat              

Solo
V m. Patrycja Ratkowska

Duety
III m. P.Ratkowska i A.Borkowska

Mini Formacje
II m. Fame Kids

Formacje
III m. Fame Kids

 Mini formacje
IV m. Fame Junior

Formacje
V m. Fame Junior

 Duety
I m. D. Trzaskowska i M.Pliżga
IV m. Z.Wroceńska i P.Budnik

Mini formacje
III m. Fame Gold
IV m. Fame Reds

Formacje
III m. Fame Dorośli

 

                                      Time for Dance 2015 - Legionowo 10,11.01.2015

                                                                  Disco Dance

Kategoria Dzieci                            

Kategoria Junior                            

Kategoria Dorośli                        

Solo początkujący:
I m. Amelia Zakrzewska
II m. Ola Grądzka
II m. Ola Bziuk
IV . Olivia Kołaczek

Solo średnio zaawansowani:
IV m. Oliwia Góralczyk
IV m. Amelia Borkowska
Solo zaawansowani:
II m. Patrycja Ratkowska

Duety:
I m. Z.Mitrowska i W. Warzyńska
III m. K. Sempławska i P. Ratkowska

Mini Formacja:
I m. Fame Kids
III m. Fame Maluszki

Formacje
II m. Fame Dzieci

Solo początkujący :
I m. Ewa Cyrankowska
II m. Ola Ludwikowska
III m. Natalia Orzeł
IV m. Anna Jelonek
V m. Kasia Długołęcka

Solo średnio zaawansowani
I m. Zuzanna Mitrowska
Solo zaawansowani
VI m. Anna Czajkowska
VII m. Natalia Ratkowska

Duety
I m. M.Pliżga i D. Trzaskowska
V m. A. Czajkowska i N.Ratkowska

Mini Formacje
I m. Fame Junior

Formacje
I m. Fame Junior

 Solo początkujący
I m. Natalia Krupa

Solo średnio zaawansowani
I m. Zuzanna Wroceńska
II m. Ola Szuszkiewicz
IV m. Paulina Jeleniewicz
V m. Dagmara Trzaskowska
VI m. Michalina Jeleniewicz

Solo zaawansowani
II m. Patrycja Budnik

Duety
I m. P. Szymkowska i P. Stolarski
II m. Z.Wroceńska i P. Budnik
III m. M. Jeleniewicz i K. Lityńska

Mini Formacje
I m. Fame Dorośli