Mistrzostwa Świata - Liberec (Czechy)  5-8.11.2015

URBAN STREET DANCE ( hip hop )

Kategoria pow. 15 lat

 

 

Solo

III m. Magdalena Wiśniewska
IV m. Agnieszka Lemańska
V m. Weronika Miazga

  Duety
I m. A. Lemańska i A. Janik

 Mini Formacje
 I m. Fix 1

 Formacje
 I m. Fix 1

   

Puchar Świata - Płock 13.06.2015

                               URBAN STREET DANCE ( Hip Hop )

      Kategoria 12 - 15 lat           

         Kategoria pow. 15 lat.                  

Mini formacje
 II m. Fix Juniors

 

 Solo
I m. Igor Pogorzelec
II m. Magdalena Wiśniewska
III m. Agnieszka Janik
V m. Weronika Jabłońska

Duety
I m. M.Wiśniewska i I. Pogorzelec
V m. A.Janik i A.Lemańska

Mini formacje
II m. Fix

Formacje
II m. Fix

 

Ogólnopolski Turniej Tańca - Brodnica 16.05.2015

                                                         HIP HOP

       Kategoria do 11 lat      

         Kategoria 12 - 15 lat     

        Kategoria pow. 15 lat             

 Duety
III m. B. Kmieć i D. Lasoń

Mini Formacja
II m. Fix Kids

 

 Solo
II m. Igor Pogorzelec

Duety
III m. A.Lemańska i A. Janik

                

     
     

 Mistrzostwa Polski WADF - Inowrocław 18,19.04.2015                                  

Urban Street ( Hip Hop )

Kategoria do 11 lat         

Kategoria 12 - 15 lat           

Kategoria pow. 15 lat                         

Mini Formacje
VIII m. Fix Kids

Mini Formacje
Vi m. Fix Junior

 Solo kobiet
I m. Magdalena Wiśniewska
III m. Agnieszka Janik/
V m. Weronika Jabłońska

Solo mężczyzn
IV m. Igor Pogorzelec

Duety
I m. A.Janik i A. Lemańska
IV m. M.Wiśniewska i I. Pogorzelec
V m. M. Chmielewska i D. Woźny
VI m. W. Domalewska i P. Dykas

Formacja
II m. Fix 1

 

Festiwal Tańca Kujaw i Pomorza -  Białe Błota 27-29.03.2015

 HIP HOP

Kategoria do 11 lat                 

Kategoria pow. 15 lat                 

Mini formacje
II m. Fix Dzieci

Solo
I m. Magda Wiśniewska
IV m. Igor Pogorzelec

Formacje
IV m. Fix

 

Time for Dance 2015 - Legionowo 10,11.01.2015

 

                                                                               Hip Hop

Kategoria Dzieci                           

Kategoria Junior                             

Kategoria Dorośli                         

Solo początkujące
II m. Ines Jaromir
IV m. Wiktoria Moszczyńska
VII m. Julia Drągowska

Solo początkujące
VII m. Weronika Rakowska

Mini Formacje
V m. Fix

Solo początkujący
IV m. Oliwia Polak
V m. Julia Wanke
VI m. Łukasz Chojnacki
VII m. Paweł Mikołajek

Solo średnio zaawansowani
II m. Weronika Miazga
III m. Karina Gaytamirowa
IV m. Agnieszka Janik

Solo zaawansowani
II m. Magda Wiśniewska
V m. Igor Pogorzelec

Duety
III m. A. Janik i A. Lemańska
IV m. M. Wiśniewska i I . Pogorzelec
V m. M. Chmielewska i D. Woźny

Mini formacja
I m. Fix