Mistrzostwa Europy WADF - Płock 6.7.05.2016

                                                                    Urban Pop ( disco dance )

Kategoria do 11 lat                           

 Kategoria 12 do 15 lat                               

Kategoria pow. 15 lat                             

Solo
II m. Amelia Borkowska
III m. Oliwia Góralczyk

Duety
IV m. A. Bziuk i O. Góralczyk

Trio
I m. A. Grądzka,A. Bziuk,O. Góralczyk

Mini formacje
III m. Fame Kids

Formacje Showcase
I m. Fame Kids

Duety
II m. A. Czajkowska i Z. Mitrowska
IV m. I. Rejch i J. Augustynowicz

Trio
I m. A. Czajkowska,K. Zakolska,Z. Mitrowska

Mini formacje
V m. Fame Girls
VI m. Fame Eagles

Formacje Showcase
II m. Fame Junior

Solo Kobiet
I m. Paulina Szymkowska
V m. Dagmara Trzaskowska

Solo Mężczyzn
II m. Miłosz Pliżga

Duety
II m. M. PLiżga i D. Trzaskowska
III m. P. Jeleniewicz i Z. Wroceńska
IV m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz

Trio
I m. M.Pliżga,D. Trzaskowska,Z. Wroceńska  

Mini Formacje
I m. Fame 1

Formacje Showcase
II m. Fame 1

Formacje Large
I m. Fame 1

 

                                    Ogólnopolski Turniej Tańca - Łosice 16.04.2016

                                                                               DISCO DANCE

Kategoria do 11 lat                             

Kategoria 12 - 15 lat                                  

Kategoria pow. 15 lat                           

Solo
IV m. Oliwia Góralczyk

Duet
II m. Oliwia Góralczyk i Ola Bziuk

Mini formacja
II m. Fame Kids

Formacja
II m. Fame Kids

Solo
I m. Amelia Borkowska
II m. Zuzanna Mitrowska

Duety
I m. Z. Mitrowska i A. Czajkowska
II m. O. Sapińska i W. Wilczek
III m. A. Borkowska i K. Sempławska
VI m. I. Rejch i J. Augustynowicz

Mini formacja
II m. Fame Girls
IV m. Fame Junior

Formacja
IV m. Fame Junior

 Solo
I m. Miłosz Pliżga
II m. Paulina Szymkowska
III m. Zuzanna Mitrowska

Duety
I m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz
II m. M. Pliżga i D. Trzaskowska
III m. Z. Wroceńska i P. Jeleniewicz

Mini formacja
I m. Fame 1

                                              Studio Born2Dance zdobyło Grand Prix.

 

              Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza - Białe Błota 20.03.2016

                                                                      DISCO DANCE

Kategoria  do 11 lat                          

 Kategoria 12 - 15 lat                             

 Kategoria pow. 15 lat                     

Solo
V m. Aleksandra Bziuk

Duet
III m. O. Górlaczyk i A. Bziuk

Mini Formacja
IV m Fame Kids

Formacja
II m. Fame Kids

Duet
III m. A. Czajkowska i Z. Mitrowska

Mini Formacje
II m. Fame Junior Girls
V m. Fame 2 Junior

Formacja
II m. Fame Junior

Solo
II m. Paulina Szymkowska
V m. Miłosz Pliżga

Duety
I m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz
III m. D. Trzaskowska i M. Pliżga

Mini Formacja
II m. Fame 1

Formacja
I m. Fame 1

 

                                          Krajowe Mistrzostwa IDO Zielonka 5,6.03.2016

 Kategoria dzieci do 11 lat                     

Kategoria junior 12- 15 lat                        

 Kategoria dorosłych pow. 15 lat             

Mini Formacje
I m. Fame Kids

Formacje
III m. Fame Kids

Solo
VII m. Zuzanna Mitrowska

Mini Formacje
IV m. Fame Junior

Formacje
IV m. Fame Junior

Solo
I m. Miłosz Pliżga

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga

Mini Formacje
II m. Fame 1

Formacje
III m. Fam

 

                                                           Time for Dance 2016 - Legionowo 16,17.01.2016

                                                                                             DISCO DANCE  

Kategoria Dzieci do 11 lat                             

Kategoria Juniorzy 12 - 15 lat                            

Kategoria Dorośli pow. 15 lat                       

 Solo początkujące
V m. Kuźmińska Oliwia

Solo zaawansowane
V m. Bziuk Aleksandra

Duety
VI m. Bziuk A. i Góralczyk O.
VII m. Borkowska A. i Zakrzewska A.

Mini Formacje
I m. Fame Kids

Formacje
I m. Fame Kids

 Solo początkujący
II m. Orzeł Michał
III m. Jelonek Anna
III m. Leszczyńska Vesna
IV m. Orzeł Natalia
V m. Długołęcka Katarzyna
VI m. Suwara Karolina

Solo średnio zaawansowane
I m. Zakolska Klaudia
V m. Rejch Ida
VI m. Wilczek Wiktoria

Solo zaawansowani
II m. Mitrowska Zuzanna

Duety
III m. Czajkowska A. i Mitrowska Z.

Mini Formacje
II m. Fame Junior

Formacje
I m. Fame Junior

 Solo początkujący
I m. Karkowska Justyna
III m. Cyrankowska Ewa

Solo średnio zaawansowani
II m. Pliżga Miłosz

Solo zaawansowani
V m. Wroceńska Zuzanna

Duety
II m. Trzaskowska D. i Pliżga M.
IV m. Szuszkiewicz A. i Wroceńska Z.

Mini Formacje
I m. Fame Red
II m. Fame Gold

Formacje
I m. Fame I

        GRUPA FAME 1 DOROŚLI ZDOBYŁA GRAND PRIX DISCO DANCE