Liberec Mistrzostwa Świata WADF - 22-24.11.2017

Mistrzami Świata zostali :

- Formacja FAME KIDS w składzie - Maria Augustynowicz, Weronika Biernacka, Olga Brzezińska, Aleksandra Bziuk, Julia Cabaj, Oliwia Góralczyk, Weronika Kołaczek, Natalia Krawczyk, Milena Krupko, Oliwia Kuźmińska, Zofia Lesińska, Nadia Nowakowska, Ewa Nurczyńska, Kamila Ordak, Alicja Pyta, Martyna SMolińska, Emilia Socha, Maria Tyczyńska, Lena Wasiak, Julia Wojcieska, Adrianna Zając oraz Amelka Zakrzewska.

- Formacja FAME ADULTS w składzie - Julia Augustynowicz, Ewa Cyrankowska, Anna Czajkowska, Michalina Jeleniewicz, Paulina Jeleniewicz, Oliwia Koperska  , Natalia Łaszkiewicz, Justyna Ostrowska, Zuzanna Pecko,  Miłosz Pliżga, Weronika Pokładek, Dominika Stępkowska ,Dagmara Trzaskowska, Paulina Szymkowska oraz Ewa Tłokińska.

- Trio FAME ADULTS w składzie - Miłosz Pliżga, Paulina Jeleniewicz, Dagmara Trzaskowska.

Pozostałe wyniki :

II m-ce i tytuł vice Mistrza Świata mini formacja FAME ADULTS w składzie: Miłosz Pliżga, Paulina Szymkowska, Paulina Jeleniewicz, Michalina Jeleniewicz, Ewa Cyrankowska, Julia Augustynowicz, Dagmara Trzaskowska

II m-ce i tytuł vice Mistrza Świata trio dzieci FAME KIDS w składzie: Oliwia Góralczyk, Amelia Zakrzewska i Aleksandra Bziuk.

II m-ce i tytuł vice Mistrza Świata duet: Paulina Szymkowska oraz Michalina Jeleniewicz.

II m-ce i tytuł vice Mistrza Świata solista: Miłosz Pliżga

III m-ce i brąz duet dorosły: Dagmara Trzaskowska i Miłosz Pliżga

III m-ce i brąz duet dzieci Oliwia Góralczyk i Aleksandra Bziuk

 

Chance for Dance - Toruń - 21.10.2017

Kategoria Dzieci do 11 lat                          

Kategoria Juniorzy 12 do 15 lat                          

Kategoria Dorośli pow. 15 lat                   

Solo
I m. Amelia Zakrzewska

II m. Aleksandra Bziuk , Maria Augustynowicz
III m. Ewa Nurczyńska

 Duety
I m. A. Bziuk i K. Góralczyk

III m. M. Smolińska i A . Zakrzewska

Trio
 I m. Fame Girls
II m. Fame Kids

Mini Formacje
I m. Fame Kids

Formacje
I m. Fame Kids

 

Solo
 I m. A. Borkowska i R. Klik

III m. Z. Mitrowska i K. Domańska


Duety
I m. A. Borkowska i R. Klik

III m. Z. Mitrowska i K. Domańska

 

Trio
 I m. Fame Juniorzy
II m. Fame Girls
III m. Fame VIP

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
I m. Fame Juniors

Solo
I m. Paulina Szymkowska

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
II m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz

Trio
I m. Fame 1

Mini Formacje
I m. Fame 1

 

 

Warszawa - Mistrzostwa Europy WADF - 29.09 - 1.10.2017

Kategoria do 11 lat                                             

 Kategoria 12 do 15 lat                                         

Kategoria pow. 15 lat                     

Duety
II m. O. Góralczyk i A. Bziuk

Trio
I m. O. Góralczyk, A. Bziuk, A. Zakrzewska
III m. O. Kuźmińska, W. Biernacka, M.Krupko  

Mini Formacja
II m. Fame Kids

Formacja
III m. Fame Kids

 Solo
III m. Zuzanna Mitrowska

Duety
II m. Z. Mitrowska i K. Domańska

Trio
I m. Z. Mitrowska, K. Domańska, R. Klik

Mini Formacja
I m. Fame Junior

Formacja
I m. Fame Junior

Solo
I m. Miłosz Pliżga
II m. Paulina Szymkowska

Solo Urban Street Dance
III  m. Paweł Mikołajek

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
II m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz 

Trio
I m. P. Jeleniewicz, D. Trzaskowska. M. Pliżga

Mini Formacja
I m. Fame 1

 

Inowrocław Mistrzostwa Polski WADF - 23.04.2017

Kategoria do 11 lat                                                  

Kategoria 12 do 15 lat                                            

Kategoria pow. 15 lat               

Solo
IV m. Aleksandra Bziuk
V m. Amelia Zakrzewska

Duety
III m. O. Góralczyk i A. Bziuk

Trio
II m. O. Kuźmińska, M. Krupko , W. Biernacka
III m. O. Góralczyk, A. Bziuk, A. Zakrzewska

Mini Formacje
II m. Fame Kids

Formacja
II m . Fame Kids

Solo
III m. Zuzanna Mitrowska
IV m. Amelia Borkowska

Duety
IV m. A. Borkowska i R . Klik
VI m. Z. Mitrowska i K. Domańska

Trio
IV m. R. Klik, Z. Mitrowska, K. Domańska

Mini Formacje
VI m. Fame Junior

Formacje
I m. Fame Junior

Solo
I m. Paulina Szymkowska
IV m. Miłosz Pliżga

Duety
I m. M. Pliżga i D . Trzaskowska
III m. P.Szymkowska i M. Jeleniewicz
IV m. P. Jeleniewicz i Z. Wroceńska

Trio
I m. M.Pliżga, D. Trzaskowska, Z. Wroceńska

Mini Formacje
I m. Fame Dorośli

Formacje
I m. Fame Dorośli

 

 

Zalewscy - Puchar WADF - 1.04.2017

Kategoria do 11 lat                                   

Kategoria 12 do 15 lat                              

Solo
II m. Aleksandra Bziuk
V m. Oliwia Góralczyk

Formacje
II m. Fame Kids

Solo
II m. Zuzanna Mitrowska
IV m. Amelia Borkowska
VI m. Klaudia Domańska

Formacje
I m. Fame Junior

 

 

Karczew Mistrzostwa Polski IDO - 4,5 .03 2017

Kategoria do 11 lat                                      

Kategoria 12 do 15 lat                                         

Kategoria pow. 15 lat                            

Duety
III m. O. Góralczyk i A. Bziuk

Mini Formacje
IV m. Fame Kids

Formacje
III m. Fame Kids

Solo
VII m. Zuzanna Mirowska

Duety
V m. K.Domańska i Z. Mitrowska

Mini Formacje
II m. Fame Junior

Solo
I m. Miłosz Pliżga

Duety
I m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
IV m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz

Mini Formacje
IV m. Fame Dorośli

Formacje
IV m. Fame Dorośli

 

 

Time for Dance - Legionowo - 14.01.2017

Kategoria Dzieci do 11 lat                          

Kategoria Juniorzy 12 do 15 lat                          

Kategoria Dorośli pow. 15 lat                   

Solo średnio zaawansowani
V m . Amelia Zakrzewska

Solo zaawansowani
V m. Aleksandra Bziuk
VI m. Oliwia Góralczyk

Trio
II m. Fame Kids

Mini Formacje
III m. Fame Kids

Formacje
I m. Fame Kids

 

Solo początkujący
I m. Natalia Orzeł
I m. Ola Ludwikowska
III m. Vesna Leszczyńska
IV m. Karolina Suwara
V m. Milena Błońska

Solo średnio zaawansowani
II m. Oliwia Sapińska
IV m. Aleksandra Grądzka
VIII m. Klaudia Domańska

Solo zaawansowani
II m. Zuzanna Mitrowska
VII m. Amelia Borkowska

Duety
III m. Z.Mitrowska i A. Czajkowska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
I m. Fame Juniors

Solo początkujący
I m. Anna Jelonek

Solo średnio zaawansowani
I m. Dagmara Trzaskowska
III m. Zuzanna Wroceńska

Duety
I m. P. Szymkowska i M. Jeleniewicz
II m. D. Trzaskowska i M. Pliżga
IV m. Z. Wroceńska i P. Jeleniewicz

Trio
I m. Fame 1

Mini Formacje
I m. Fame 1

Formacje
I m. Fame 1