Bydgoskie Rytmy Fordonu – Bydgoszcz 4.06.2011

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Mini Formacje
III m. Fix Dzieci

Hip Hop

Kategoria do 11 lat

Solo
IV m. Natalia Orłowska

Kategoria 12-15 lat

Solo
I m. Weronika Miazga
III m. Karina Gaytamirova

Duety
II m. M. Molendowska i W. Miazga
IV m. B. Balewska i W. Jabłońska

Mini Formacje do 15 lat
I m. Fix 1
III m.Fix 2

Formacje
III m. Fix Junior

II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – Lipno 2.04.2011r.

Hip Hop

Kategoria 12 – 15 lat

Duety
V m. J.Kasprzak i K. Gaytamirova

Formacja
VI m. Fix Toruń

 

« Powrót do osiągnięć

 

Ogólnopolski Turniej Taneczny – Koronowo 9.10.2011

Hip Hop

Kategoria do 12 lat

Solo
V m. Wiktoria Sztankowska

Kategoria powyżej 12 lat

Solo
III m. Magda Wiśniewska
IV m. Karina Gaytamirova

Duety
I m. M.Molendowska i W.Miazga
V m. A.Janik i M. Tomczewska
VI m. P.Szrajer i D.Kotarski

Mini formacje (open)
II m. Fix
III m. Fix crew

Formacje
II m. Fix

Otwarty Puchar Polski – Inowrocław 5,6.03.2011

Hip Hop

Kategoria 12- 15 lat

Solo
IV m. Weronika Miazga

Duety
VI m. K. Gaytamirowa i K. Kasprzak
VII m. D. Kotarski i P. Szrajer
VIII m . I.POgorzelec i W. Sztankowska

Mini Formacje
III m . - Fix Junior

 

IV Ogólnopolski Turniej Taneczny – Brodnica 30.04.2011

Disco Dance

Kategoria do 11 lat

Mini formacje
III m. Fix Dzieci

Hip Hop

Kategoria do 11 lat

Solo
III m. Paulina Szrajer
VI m. Natalia Orłowska

Duety
II m. P.Szrajer i D. Kotarski

Mini formacje
I m. Fix Dzieci

Kategoria 12 – 15 lat

Solo
IV m. Karina Gaytamirova
V m. Weronia Miazga
VI m. Jakub Błaszkiewicz
VII m. Igor Pogorzelec

Duety
I m. W. Jabłońska i B. Balewska
III m. A. Janik i M. Tomczewska
IV m. K. Gaytamirova i P. Dykas
IV m. I. Pogorzelec i W. Sztankowska
V m. W. Miazga i M.Molendowska

Mini formacja
II m. Fix Junior

Formacja
II m. Fix Junior

 

XII Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza – Białe Błota 18,19.03.2011

Hip hop

Kategoria do 11 lat

Duety
III m. Z. Wiśniewska i K. Capała

Kategoria 12 – 15 lat

Solo
III m. Weronika Miazga
V m. Kuba Błaszkiewicz
VII m. Igor Pogorzelec

Duety
VII m. I. Pogorzelec i W. Sztankowska

Mini formacja
III m. Fix Junior

 

ll