Zapraszamy wszystkich pragnących poczuć magię tańca! Wychodzimy z oferta do każdej grupy wiekowej, zajęcia zaczynają się już od trzeciego roku życia. Górnego przedziału brak! 
Disco dance, hip hop, jazz, modern, taniec towarzyski - kursy I stopnia, taniec rekreacyjno-użytkowy dla dorosłych, zumba. Dodatkowo prowadzimy: gimnastykę artystyczną dla dzieci i młodzieży, rytmikę i zabawy taneczne dla przedszkolaków.

 

 
 

AKTUALNOŚCI 

 
 

Mistrzostwa Europy WADF - Warszawa 2017

W dniach 29.09.-1.10.2017 odbyły się w Warszawie Mistrzostwa Europy Federacji WADF. Bardzo dobrze spisali się tancerze legionowskiej grupy Fame zdobywając 8 tytułów Mistrzów Europy. Oprócz zdobytych tytułów mistrzowskich tancerze zdobyli 5 drugich miejsc oraz 4 trzecie miejsca.  Gratulujemy wyników i zaprezentowanego poziomu tanecznego.

Czytaj więcej....

 

Mistrzostwa Świata WADF - Liberec 2017

W dniach 22,24 listopada odbyły się w Libercu Mistrzostwa Świata WADF na którym mocna ekipa z Legionowa w składzie 3 formacji: Fame Kids , Fame Junior i Fame Dorośli wywalczyła 3 tytuły Mistrzów Świata ( Fame Kids, Fame Adults i Trio Adults ) oraz 4 tytuły Vice Mistrzów Świata i 2 tytuły II Vice Mistrzów Świata w naszej koronnej konkurencji Urban POP Dance . Gratulujemy . Trzymajcie tak dalej.

Czytaj więcej...
 
 

Time for Dance 2018 - Legionowo

W dniach 13,14 stycznia w Legionowie odbyła się już V edycja turnieju organizowanego przez nasze Studio . Zjechało ponad 1000 tancerzy z 42 klubów z całej Polski. Bardzo dobrze spisali się tancerze legionowskiej grupy Fame , którzy zdobyli wiele medali a Mini Formacja pow. 15 lat zdobyła Grand Prix tegorocznej edycji.
Gratulujemy ...

Czytaj więcej....
 

Puchar Polski WADF - 2017

W dniu 1 kwietnia odbył się w rezydencji Państwa Zalewskich Puchar Polski WADF Disco Dance w konkurencji solo i formacji. Studio nasze reprezentowały świetnie grupy z Legionowa Fame Kids i Fame Junior które zajęły w kolejności II i I miejsce. Dobry poziom prezentacji zaowocował bardzo dobrym wynikiem . Gratulujemy i czekamy na więcej udanych zawodów.

Czytaj więcej... 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy w: Legionowie, Toruniu, Jabłonnie