Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – Bydgoszcz Fordon  22.09.2007r.


Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
I m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
II  m. Dominika Wikowicz

Duety
II m. D. Wikowicz i O. Kowalik

Mini formacje
I m. Fix 2

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I  m. Agata Deręgowska
II  m. Magdalena Ceglecka

Duety
II m.  J. Tlałka i P. Ciesielska

Mini formacje  
I m. Fix 1
II m. Fix 2

Formacje  
II m. Fix 2

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - Włocławek


Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m. Paulina Niszczak

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Agata Deręgowska
II m. Joanna Tlałka - Fix Toruń

Duety
II m. A.Truszkowska i J.Tłałka

Mini formacje
I m. Fix I
II m. Fix II

Formacje
II m. Fix Toruń

 

 

 

« Powrót do osiągnięć

 

Puchar Pomorza i Kujaw - Białe Błota

Kategoria 12 – 15 lat hip hop

Mini formacje
II m. Fix 2
I m. Fix 1

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Formacje
III m. Fix 2

Mistrzostwa Polski - Częstochowa


Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
IV m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m. Paulina Niszczak

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo kobiet
I m. Agata Deręgowska
II m. Magda Ceglecka

Solo mężczyzn
I m. Wojciech Krawczuk
IV m. Patryk Ciepielowski

Duety
I m. P. Ciepielowski i W. Krawczuk

Mini formacje
II m. Fix

Formacje
II m. Fix

 

Puchar Polski - Inowrocław

Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
V m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
II m. Paulina Niszczak

Mini formacje
I m.  Fix 1
II m. Fix 2

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Patryk Ciepielowski
II m. Magda Ceglecka

Duety
I m. P. Ciepielowski i W. Krawczuk
IV m. A. Tlałka i A. Sobecka

Mini formacje
I m.  Fix
II m. Fix 2

Formacje
I m. Fix 1

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – Bydgoszcz Fordon  (22.09.2007)

Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
I m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
II  m. Dominika Wikowicz

Duety
II m. D. Wikowicz i O. Kowalik

Mini formacje
I m. Fix 2

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I  m. Agata Deręgowska
II  m. Magdalena Ceglecka

Duety
II m.  J. Tlałka i P. Ciesielska

Mini formacje  
I m. Fix 1
II m. Fix 2

Formacje  
II m. Fix 2

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - Włocławek

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m. Paulina Niszczak

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Agata Deręgowska
II m. Joanna Tlałka - Fix Toruń

Duety
II m. A.Truszkowska i J.Tłałka

Mini formacje
I m. Fix I
II m. Fix II

Formacje
II m. Fix Toruń

Puchar Pomorza i Kujaw - Białe Błota

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Mini formacje
II m. Fix 2
I m. Fix 1

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Formacje
III m. Fix 2

Mistrzostwa Polski - Częstochowa
Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
IV m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
I m. Paulina Niszczak

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo kobiet
I m. Agata Deręgowska
II m. Magda Ceglecka

Solo mężczyzn
I m. Wojciech Krawczuk
IV m. Patryk Ciepielowski

Duety
I m. P. Ciepielowski i W. Krawczuk

Mini formacje
II m. Fix

Formacje
II m. Fix

 

Puchar Polski - Inowrocław


Kategoria do 11 lat hip hop
Solo
V m. Donata Wysocka

Kategoria 12 – 15 lat hip hop
Solo
II m. Paulina Niszczak

Mini formacje
I m.  Fix 1
II m. Fix 2

Kategoria pow. 15 lat hip hop
Solo
I m. Patryk Ciepielowski
II m. Magda Ceglecka

Duety
I m. P. Ciepielowski i W. Krawczuk
IV m. A. Tlałka i A. Sobecka

Mini formacje
I m.  Fix
II m. Fix 2

Formacje
I m. Fix 1

 

ll