504 604 416

Kadra

Współzałożycielka Studia Born2Dance. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku kilkunastu lat w  grupie RELIESE, biorąc udział w licznych ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych i kształcąc się pod okiem najlepszych instruktorów: Piotra Galińskiego, Marii Zajdler oraz Wiktora Charczenko. Bardzo szybko zdała sobie sprawę z tego, że to praca instruktora tańca i kształcenie dzieci i młodzieży będzie jej zajęciem na całe życie. Pracę instruktora tańca rozpoczęła w 2000 r. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o Specjalności Taniec Współczesny gdzie kształciła się pod okiem: Piotra Galińskiego, Roberta Śliżewskiego, Katarzyny Skawińskiej, Witolda Jurewicza, Leszka Bzdyla i wielu innych sław polskiego tańca. Od 22 lat jest instruktorem tańca nowoczesnego, współczesnego a także jazzu i modernu, a także szkoleniowcem wielu warsztatów, szkoleń i konsultacji zarówno w Polsce jak i na świecie. Od 2006 r. wraz z Mariuszem Mikołajkiem kształci tancerzy grup reprezentacyjnych  FAME ze Studia Born2Dance, dbając o najwyższy poziom ich edukacji tanecznej i przygotowanie choreografii na najwyższym poziomie. Ma to swoje odbicie w szeregu Mistrzowskich tytułów, które każdego roku tancerze Born2Dance Studio zdobywają podczas Mistrzostw Polski oraz wysokiej rangi zawodów tanecznych w całym kraju. Podczas treningów Małgosia stara się wydobyć z każdego tancerza to co w nim najwartościowsze i stale podnosić jego poziom taneczny. Treningi prowadzone przez nią są pełne energii, świeżości i coraz to nowych pomysłów choreograficznych. Małgosia jest również międzynarodowym sędzią federacji WADF oraz cyklu zawodów: Time for Dance, Chance for Dance i Dance Game.

Małgorzata Szulc

Gosia

Amelia Borkowska

Amelia

 

 

Czołowa tancerka Studia Born2Dance oraz instruktorka grup początkujących w tańcu nowoczesnym. Dziewczyna o niesamowitych predyspozycjach do tańca popartych wysoką techniką. Jej taniec cechuje się niesamowitą ekspresją i ma swój niepowtarzalny charakter. Na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski, Europy i Świata zarówno w występach indywidualnych, duetowych jak i grupowych. Swoją przygodę rozpoczynała w naszym studio jako dziecko i z powodzeniem kontynuuje ją do dziś. Prowadzone przez Amelię zajęcia w grupach początkujących są pełen energii, dynamiki i ekspresji. Podczas treningów panuje wesoła i luźna atmosfera poparta jednak dobrą dawką tańca. Tancerze trenowani właśnie przez Amelię, bez problemu dostają się do naszych grup Mistrzowskich i radzą sobie bardzo dobrze. Są świetnie przygotowani technicznie i kondycyjnie do wejścia na kolejny etap kompleksowej edukacji tanecznej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w rodzinnym Włocławku, gdzie mieszkała i uczyła się. Od zawsze jej ulubionym stylem, było disco Dance, któremu jest wierna do dziś. W roku 2010 przeniosła się do Warszawy aby dołączyć do tanecznej rodziny Studia Born2Dance i szkolić się pod okiem Małgorzaty Szulc. Ta współpraca szybko zaowocowała wspaniałymi efektami i Paulina stała się jedną z czołowych polskich tancerek tańca nowoczesnego rozpoznawalnych w całym kraju. Jej sukcesów tanecznych nie sposób , krótko opisać a ilością medali i pucharów mogła by chyba zastawić cały pokój;-) Podczas wieloletniej współpracy Paulina stałą się nie tylko instruktorem , ale również dziewczyną , na którą zawsze można liczyć. To bardzo wszechstronna tancerka i instruktor o szerokiej wiedzy tanecznej. W studio Born2Dance jest asystentką głównego trenera i instruktorem wspomagającym grupy początkujące zaawansowane. Wraz z Małgorzatą Szulc wielokrotnie jeździła szkolić młodych adeptów sztuki tanecznej w całym kraju. Zajęcia z Pauliną to niebywała dawka energii połączona z niezłym wyciskiem popartym jednak miłą i wesołą atmosferą. Paulina zawsze świetnie realizuje wyznaczone przez trenera głównego zadania i dba o to , aby grupy Born2Dance Studio reprezentowały wysoki poziom. Co najważniejsze Paulina stale się rozwija i nie wyobraża sobie życia bez tańca, a my w Born2Dance nie wyobrażamy sobie tańca bez niej.

Paulina Szymkowska

Paulina

Paweł Mikołajek

Paweł

 

 

Przygodę taneczną rozpoczął w toruńskiej grupie FIX, gdzie szkolił się  w hip hop-ie pod okiem p. Agaty Truszkowskiej oraz Mariusza Mikołajek. Aktywnie uczestniczył też w zajęciach akrobatyki. Wielokrotnie prezentował swe umiejętności na parkietach w całym kraju zarówno w kategorii solowej jak i mini formacji i formacji zdobywając medalowe miejsca. W pewny momencie podjął decyzję o przeprowadzce do Warszawy i postanowił dalej kontynuować swoją przygodę z tańcem w grupie FAME  1 Legionowo. Mając świetne przygotowanie taneczne, szybko zmienił styl na taniec nowoczesny i wraz z grupą FAME zaczął podbijać mistrzowskie parkiety zdobywając szereg mistrzowskich tytułów w duecie, grupie i formacji. Z powodzeniem robi to do dziś. W studio Born2Dance Paweł jest instruktorem tańca hip hop oraz akrobatyki. To instruktor o wyjątkowo spokojnym i ciepłym usposobieniu, cierpliwy i umiejący nawiązać bardzo dobry kontakt z tancerzami. Podczas treningów z Pawłem można nauczyć się wielu nowości tanecznych w odpowiednim dla siebie tempie.

Współzałożyciel Studia Born2Dance. Z tańcem związany od ponad 40 lat. Karierę taneczną rozpoczął w Toruniu, a następnie wraz z zawodową grupą taneczną realizował szereg zagranicznych kontraktów. Po powrocie postanowił osiąść w Toruniu i  stworzyć Grupę FIX, którą wprowadził na bardzo wysoki poziom i wypromował nie tylko w Polsce ale i na świecie. Tancerze grupy „FIX” rokrocznie zdobywali najwyższe tytuły Mistrza Polski , Europy i Świata w tańcu nowoczesnym a następnie w hip hop-ie. Pod okiem Mariusza wykształcił się między innymi Artur Cieciórski zwycięzca II  polskiej edycji programu YOU CAN DANCE. W 2006 r. postanowił na stałe przenieść się do Legionowa, gdzie wraz z Małgorzatą Szulc założył Studio Born2dance, które szybko stało się jedną z bardziej znanych szkół tańca w Polsce. Do dnia dzisiejszego Mariusz jest konsultantem grup reprezentacyjnych Born2Dance Studio i trenerem akrobatyki. To także współtwórca znanych w całej Polsce zawodów tanecznych : Time for Dance, Chance for Dance oraz Dance Game a także innowacyjnego systemu sędziowskiego 3M. Jest również międzynarodowym sędzią tańca federacji WADF. Mariusz jest trenerem bardzo wymagającym, dzięki czemu szybko potrafi wprowadzić tancerzy na wysoki poziom i wypracować w nich sumienność, ambicję i zaangażowanie w treningi.

Mariusz Mikołajek

Mariusz Mikołajek