SZCZEGÓŁY
 NEWS 
∗  LOKALIZACJA
∗  CEL WYJAZDU
∗  TERMIN I CENA
∗  WARUNKI UCZESTNICTWA
∗  REZERWACJE I OPŁATY
∗  WAŻNE INFORMACJE
∗  GALERIA
∗  PLIKI DO POBRANIA

 

 

           

 

 

Dom Wczasowy "VIS" znajduje się zaledwie 300 m od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim w samym centrum Jastrzębiej Góry będącej najdalej wysuniętą częścią Polski. Urok i specyficzny mikroklimat przyciąga w to miejsce co roku tysiące turystów.

Do dyspozycji uczestników obozu jest cześć hotelowa z eleganckimi 3 osobowymi pokojami Komfort Yellow.W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, TV.  Na terenie znajdują się 3 sale przeznaczone na zajęcia taneczne, plac zabaw dla dzieci,  boisko o nawierzchni trawiastej, teren zielony wypoczynkowy. W każdym Na terenie całego hotelu oczywiście działa internet WI-FI. Warunki wprawiają w nastrój wakacji a powietrze tworzy doskonały mikroklimat. Niezwykła atmosfera oraz profesjonalna obsługa połączone z najwyższym poziomem usług tworzą idealne miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku, który tak bardzo potrzebny jest po dużym wysiłku. Wszystkie informacje o hotelu znajdują się na stronie www.visjastrzebia.pl.

 

   

jest położony nad jeziorem Necko, 90 km od Białegostoku i 250 km od Warszawy. Rozbudowany w 2013 roku. Do dyspozycji uczestników obozu jest cześć hotelowa z eleganckimi pokojami, 3 sale przeznaczone na zajęcia taneczne, basen, jacuzzi i grota solna. Za dodatkową opłatą jest także sauna fińska, łaźnia parowa, SPA. Na terenie całego hotelu oczywiście działa internet WI-FI. Warunki wprawiają w nastrój wakacji a powietrze tworzy doskonały mikroklimat. Niezwykła atmosfera oraz profesjonalna obsługa połączone z najwyższym poziomem usług tworzą idealne miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku, który tak bardzo potrzebny jest po dużym wysiłku. Wszystkie informacje o hotelu znajdują się na stronie www.laguna.augustow.pl .