Puchar Polski - Karczew 23.11.2014

Kategoria do 11 lat :
I miejsca zajęły - Julia Wolińska (D), Karolina Sempławska (C), duet  Mitrowska Z. i Warzyńska W.
II miejsca zajęły - Zuzanna Mitrowska (A), Patrycja Ratkowska (S), duet Ratkowska P. i Sempławska K.
III miejsca zajęły - Ida rejch (B), Amelia Borkowska (D)

Kategoria 12 - 15 lat :
I miejsca zajęła - Ania Czajkowska (B)
II miejsce zajęły - Kinga Kozłowska (C), duet Czajkowska A. i Ratkowska N.
III miejsce zajęła - Ratkowska Patrycja (B)

 

                      Ogólnopolski Turniej Tańca - Ostrołęka 22.11.2014

Kategoria do 11 lat                                           
Kategoria 12- 15 lat                                               
kategoria pow.15 lat                                          

 Solo :
 I m. Ratkowska Patrycja
II m Mitrowska Zuzanna
III m. Rejch Ida
IV m. Sempławska Karolina
V m. Warzyńska Weronika
Duety:
I m. Mitrowska Z. i Warzyńska W.
II m. Ratkowska P. i Sempławska K.
III m. Rejch Ida i Domańska K.

Mini Formacje:
I m .Fame Kids
II m. Fame Maluszki

Formacje :
I m. Fame Kids

 Solo:
I m. Ratkowska Natalia
II m. Szuszkiewicz Ola
III m. Trzaskowska Dagmara
V m. Czajkowska Ania
VI m. Kozłowska Kinga

Duety:
I m. Pliżga M. i Trzaskowska D.
II m. Ratkowska N. i Czajkowska A.
III m. Zakolska K. i Michniewicz J.

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

 

 Solo:
I m. Budnik Patrycja
II m. Szymkowska Paulina
III m. Wroceńska Zuzanna

Duety:
I m. Stolarski P. Szymkowska P.
II m. Wroceńska Z. i Budnik P.
III m. Lityńska K. i Jeleniewicz M.

Mini Formacje:
I m. Fame 1

Formacje :
I m. Fame 1

 

                                     Mistrzostwa Świata - Turyn 9-12.10.2014

- IX miejsce Formacji Fame Dorośli
- XI miejsce Mini Formacji Dzieci
- XV miejsce Mini Formacji Dorosłych
- XVIII miejsce Mini Formacji Juniorów

 

                            Ogólnopolski Turniej Tańca - Brodnica 24.05.2014

Kategoria do 11 lat Kategoria 12 - 15 lat Kategoria pow. 15 lat

Solo
I m. Patrycja Ratkowska
II m. Zuzanna Mitrowska

Duety
I m. Z.Mitrowska i W.Warzyńska
II m. P.Ratkowska i K.Sempławska
IV m. I.Rejch i K.Domańska

Mini formacje
I m. Fame Kids
V m. Fame Maluszki

Formacje
II m. Fame Kids

Solo
V m. Dagmara Trzaskowska

Duety
II m. D.Trzaskowska i M.Pliżga
IV m. N.Ratkowska i A.Czajkowska
VI m. J.Michniewicz i K.Zakolska

Mini Formacje
I m. Fame Juniors

Formacje
I m. Fame Juniors

Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Paulina Szymkowska
III m. Paulina Jeleniewicz
IV m. Michalina Jeleniewicz

Duety
I m. P.Szymkowska i p.Stolarski
II m. P. Budnik i Z.Wroceńska
III m. K.Lityńska i M.Jeleniewicz

Mini Formacje
I m. Fame 1

Formacje
I m. Fame 1

 

                        Ogólnopolski Turniej Tańca - Wąbrzeźno 10.05.2014

Kategoria do 11 lat                             

Kategoria 12- 15 lat                                  

Kategoria pow. 15 lat                               

Solo
I m. Ada Budnik
III m. Zuzanna Mitrowska

Duety
II m. Z.Mitrowska i W.Warzyńska
III m. I.Rejch i K.Domańska
IV m. P.Ratkowska i K.Sempławska

Mini formacja
I m. Fame Kids
III m. Fame Maluszki

Formacja
I m. Fame Kids

Solo
IV m. Aleksandra Szuszkiewicz
V m. Dagmara Trzaskowska

Mini formacja
I m. Fame Juniors

Formacja
I m. Fame Juniors

  

Solo
I m. Patrycja Budnik
II m. Paulina Jeleniewicz
III m. Paulina Szymkowska
VI m. Barbara Witkowska

Duety
I m .P.Budnik i Z.Wroceńska
II m. P.Szymkowska i P.Stolarski
V m. K. Lityńska i M.Jeleniewicz

Mini formacja
I m. Fame 1

 

                         Mistrzostwa Polski - Józefów 25-27.04.2014

Kategoria do 11 lat    

Kategoria 12- 15 lat                   

Kategoria pow. 15 lat                   

Duety
IV m. Z.Mitrowska i W.Warzyńska

Mini formacja
II m. Fame Kids

Formacja
IV m. Fame Kids

Mini formacja
II m. Fame Juniors

Formacja
IV m. Fame Juniors

  

Solo
VI m. Patrycja Budnik

Duety
III m. P.Szymkowska i P.Stolarski

Mini formacja
I m. Fame 1

Formacje
III m. Fame 1

                       

                                  Time for Dance 2014 – Legionowo 19.01.2014

Soliści

Dzieci do 9 lat zaawansowani:

I m. Adrianna Budnik

Dzieci do 9 lat średniozaawansowani
VII m. Maja Panasiewicz

Dzieci do 11 lat średniozaawansowani
VII m. Ada Rejch

Dzieci do 11 lat zaawansowani

VI m. Zuzanna Mitrowska 
VII m. Patrycja Ratkowska

Junior do 15 lat początkujący 
I m. Dagmara Trzaskowska

Junior do 15 lat średniozaawansowani
VII m. Aleksandra Szuszkiewicz

Solo Dorośli początkujący 
II m. Klaudia Spodek 
III m. Natalia Krupa
IV m. Paulina Śleszyńska

Dorośli średniozaawansowani 
I m. Zuzanna Wroceńska
II m. Michalina Jeleniewicz
IV m. Paulina Jeleniewicz
VI m. Karolina Lityńska 
VII m. Basia Witkowska

Dorośli zaawansowani 
IV m. Patrycja Budnik

Duety

Duety do 11 lat 
II m. K. Sempławska i P. Ratkowska
III m. Z. Mitrowska i W. Warzyńska

Duety 12-15 lat 
V m. M. Pliżga i D. Trzaskowska

Duety pow. 15 lat 
I m. P. Szymkowska i P. Stolarski 
IV m. Z. Wroceńska i P. Budnik
VI m. M. Jeleniewicz i K. Lityńska

 

Mini formacje

Dzieci do 11 lat 
II m. Fame Dzieci Legionowo
V m. Fame Maluszki 
VI m. Fame Dzieci Żyrardów

Juniorzy 12- 15 lat 
II m. Fame Junior Legionowo

Dorośli pow. 15 lat 
I m. Fame Legionowo

Formacje

Dzieci do 12 lat 
I m. Fame Dzieci Legionowo

Juniorów pow. 12 lat

I m. Fame Junior Legionowo

Inne Formy Tańca

Formacje dorosłych pow. 15 lat:
II m. Fame Legionowo

                         Grand Prix zawodów zdobyła formacja dorosłych Fame Legionowo. 

 

« Powrót do osiągnięć