Artykuły w archiwum

W dniach 10 i 11 stycznia odbyła się II edycja Turnieju Time for Dance 2015 w Legionowie na której zaprezentowali się tancerze naszego Studia z grupy Fame Legionowo, Fix Toruń i Fame Żyrardów.
Oto wyniki :

                                                                                   Disco Dance

Kategoria Dzieci                            
Kategoria Junior                            
Kategoria Dorośli                        

Solo początkujący:
I m. Amelia Zakrzewska
II m. Ola Grądzka
II m. Ola Bziuk
IV . Olivia Kołaczek

Solo średnio zaawansowani:
IV m. Oliwia Góralczyk
IV m. Amelia Borkowska
Solo zaawansowani:
II m. Patrycja Ratkowska

Duety:
I m. Z.Mitrowska i W. Warzyńska
III m. K. Sempławska i P. Ratkowska

Mini Formacja:
I m. Fame Kids
III m. Fame Maluszki

Formacje
II m. Fame Dzieci

Solo początkujący :
I m. Ewa Cyrankowska
II m. Ola Ludwikowska
III m. Natalia Orzeł
IV m. Anna Jelonek
V m. Kasia Długołęcka

Solo średnio zaawansowani
I m. Zuzanna Mitrowska
Solo zaawansowani
VI m. Anna Czajkowska
VII m. Natalia Ratkowska

Duety
I m. M.Pliżga i D. Trzaskowska
V m. A. Czajkowska i N.Ratkowska

Mini Formacje
I m. Fame Junior

Formacje
I m. Fame Junior

 Solo początkujący
I m. Natalia Krupa

Solo średnio zaawansowani
I m. Zuzanna Wroceńska
II m. Ola Szuszkiewicz
IV m. Paulina Jeleniewicz
V m. Dagmara Trzaskowska
VI m. Michalina Jeleniewicz

Solo zaawansowani
II m. Patrycja Budnik

Duety
I m. P. Szymkowska i P. Stolarski
II m. Z.Wroceńska i P. Budnik
III m. M. Jeleniewicz i K. Lityńska

Mini Formacje
I m. Fame Dorośli

 

                                                                               Hip Hop

Kategoria Dzieci                           
Kategoria Junior                             
Kategoria Dorośli                         

Solo początkujące
II m. Ines Jaromir
IV m. Wiktoria Moszczyńska
VII m. Julia Drągowska

Solo początkujące
VII m. Weronika Rakowska

Mini Formacje
V m. Fix

Solo początkujący
IV m. Oliwia Polak
V m. Julia Wanke
VI m. Łukasz Chojnacki
VII m. Paweł Mikołajek

Solo średnio zaawansowani
II m. Weronika Miazga
III m. Karina Gaytamirowa
IV m. Agnieszka Janik

Solo zaawansowani
II m. Magda Wiśniewska
V m. Igor Pogorzelec

Duety
III m. A. Janik i A. Lemańska
IV m. M. Wiśniewska i I . Pogorzelec
V m. M. Chmielewska i D. Woźny

Mini formacja
I m. Fix

 Gratulujemy !!!