Zapraszamy wszystkich pragnących poczuć magię tańca! Wychodzimy z oferta do każdej grupy wiekowej, zajęcia zaczynają się już od trzeciego roku życia. Górnego przedziału brak! 
Disco dance, hip hop, jazz, modern, taniec towarzyski - kursy I stopnia, taniec rekreacyjno-użytkowy dla dorosłych, zumba. Dodatkowo prowadzimy: gimnastykę artystyczną dla dzieci i młodzieży, rytmikę i zabawy taneczne dla przedszkolaków.

 

 
 

AKTUALNOŚCI 

 
 

Time for Dance 2017 - Legionowo

W dniach 14 i 15 stycznia odbyła się w Legionowie już IV edycja naszego turnieju Time for Dance 2017 . Gościliśmy 1400 tancerzy z 40 klubów tanecznych, którzy zaprezentowali się w 70 konkurencjach tanecznych. Aż w 12 konkurencjach triumfowali tancerze naszego Studia a w 23 byliśmy w pierwszej trójce zawodów. Gratulujemy .

Czytaj więcej....

 

Mistrzostwa Polski WADF - Inowrocław 2017

W dniach 22,23 startowała kwietnia odbyły się w Inowrocławiu Mistrzostwa Polski WADF na którym mocna ekipa z Legionowa w składzie 3 formacji: Fame Kids , Fame Junior i Fame Dorośli. 6 tytułów Mistrzów Polski oraz wszystkie prezentacje w finałach to świetny wynik. Zadowolenie na twarzy trenerów i naszych wiernych kibiców ( rodziców ) bezcenne. Wzięliśmy rewanż za Karczew . Gratulujemy . Trzymajcie tak dalej.

Czytaj więcej...
 
 

Krajowe Mistrzostwa IDO - Karczew 4,5.03.2017

W dniach 4,5 marca odbyły się w Karczewie Krajowe Mistrzostwa IDO - eliminacje do Mistrzostw Świata i Europy. Dobrze spisały się grupy Fame Dzieci , Juniorzy i Dorośli z Legionowa zdobywając mimo braku szczęścia i przychylności ze strony sędziów dużo czołowych miejsc w tym dwa tytuły Mistrza Polski IDO Mamy nadzieję na rewanż jeszcze w tym roku na innych zawodach. Gratulujemy poziomu jaki zaprezentowaliście.

Czytaj więcej....
 

Puchar Polski WADF - 2017

W dniu 1 kwietnia odbył się w rezydencji Państwa Zalewskich Puchar Polski WADF Disco Dance w konkurencji solo i formacji. Studio nasze reprezentowały świetnie grupy z Legionowa Fame Kids i Fame Junior które zajęły w kolejności II i I miejsce. Dobry poziom prezentacji zaowocował bardzo dobrym wynikiem . Gratulujemy i czekamy na więcej udanych zawodów.

Czytaj więcej... 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy w: Legionowie, Toruniu, Jabłonnie