504 604 416

Time for Dance 2015

Za nami dwa dni rywalizacji i dobrej zabawy na turnieju “TIME FOR DANCE 2015” organizowanym przez nasze Studio. Bardzo się cieszymy, że odwiedziło nas aż tylu, bo ponad 1200 tancerzy z całego kraju. W sobotę i niedzielę gościliśmy 44 kluby i szkoły tańca z: Warszawy, Otwocka, Zielonki, Białegostoku, Siedlec, Szczecina, Kielc, Płocka, Częstochowy, Olsztyna, Wyszkowa,Piaseczna, Wrocławia, Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Kaliningradu, Sochaczewa, Wołomina, Radzymina, Jastrzębia Zdroju, Torunia i oczywiście duża reprezentacja gospodarzy czyli tancerzy Studia Born2Dance z Legionowa i Torunia. Mamy nadzieję, że organizacyjnie udało nam się sprostać oczekiwaniom a tancerze czuli się prawdziwymi artystami na tanecznym parkiecie turnieju Time for Dance; -) Zmęczeni, ale szczęśliwi podsumowujemy II edycję Time for Dance i już mamy pomysły na następną, aby była jeszcze lepsza, bo….przecież nawet jak jest dobrze to zawsze może być jeszcze lepiej i o to chodzi nam organizatorom, bo dobry turniej to szczęśliwi tancerze a to oni maja czuć się wyjątkowo…;-)!!!
Time for Dance w tym roku sędziowały dwa składy sędziów w sobotę skład złożony ze specjalistów disco dance oraz innych form (jazz, modern, balet) a.m. Adam Węsławski, Iwona Markiewicz, Artur Niezgoda, Robert Śliżewski, Leszek Cichocki, Andrzej Kuźnicki, Magdalena Kolman a w niedzielę hip hopowy skład: Artur Niezgoda, Robert Nieznański, Wojciech Kuczyński, Szymon Kowalewski i Bernadetta Ziółek… ; -))) Dziękujemy Wam serdecznie za waszą ciężką pracę i zaangażowanie , które wyłoniło najlepszych z najlepszych minionego weekendu…Jesteśmy niezmiernie wdzięczni , że byliście częścią naszego wydarzenia. Nie można zapomnieć o Michale Gawronie, który był sędzią skrutinerem i skrupulatnie dbał o błyskawiczne podliczanie wyników. Wszystko szło sprawnie i szybko. Szczególne podziękowania dla tych , którzy w piątkową noc pomagali nam w dekoracji sali i ustawianiu nagród IWONA, ADAM i MICHAŁ cudownie jest otaczać się ludźmi, którzy ofiarowują ci bezinteresowną pomoc wtedy kiedy najzwyczajniej w świecie mogliby po prostu pójść spać bo ich rola była inna; -) JESTEŚCIE SUPER !!!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, bez których nasza impreza na pewno nie byłaby zrobiona z rozmachem. Uwaga będzie tego dużo…bo my się otaczamy po prostu fajnymi ludźmi ;-)))
Dziękujemy naszym dobroczyńcom:
Prezydentowi miasta Legionowa Panu Romanowi Smogorzewskiemu, v-ce Prezydentowi miasta Legionowo Panu Piotrowi Zadrożnemu, pracownikom Urzędu Miejskiego, kierownikowi Hali ARENA w Legionowie Michałowi Kobrzyńskiemu za pomoc w każdej sprawie dotyczącej przygotowania hali do zawodów.
Polskiej Federacji Tańca za objęcie imprezy Patronatem Honorowym a Piotrowi Patłaszyńskiemu za profesjonalne i sprawne poprowadzenie imprezy.

Dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym ta impreza mogła zaistnieć:
Firmie UNIQA Ubezpieczenia, Drukarni Tampon Druk Roberta Zawadzkiego, Estate WRC Investment, Spółdzielni Mieszkaniowej PRAGA, Firmie Benefit, Firmie Mielżyński, Agencji Ochrony PORTOS która czuwała nad bezpieczeństwem i porządkiem na naszym turnieju, Wypożyczalni Gastro Magic Servis która zadbała o profesjonalne szatnie, Firmie Borowik za chrupki, Firmie Warta, Firmie Ellada za piękne nagrody sportowe, restauracji Carska za świetne jedzenie, Firmie Bodetko za nagrody, sklepowi tanecznemu All for Dance za nagrody oraz Cukierni Stachurscy za wspaniałe torty oraz ciastka. Piękne puchary i medale przygotowała nam firma Dystans p. Olkowskiego.

Dziękujemy za objęcie Patronatem medialnym:
TVP Warszawa, Radiu Hobby i Live Polska, Gazecie Powiatowej i To i owo.

Dziękujemy naszym lekarzom w punkcie medycznym, którym przewodniczył Pan Rafał Szuchniewicz. Czuwali oni całą imprezę nad bezpieczeństwem tancerzy i błyskawicznie reagowali nawet na najmniejsze sygnały.

Nad wspaniałą oprawą oświetleniową i muzyczną czuwał jak zwykle znakomity profesjonalista DJ Martinez. Powiemy krótko – właściwy człowiek na właściwym miejscu.
O reportaż zdjęciowy zadbali fotografowie z “Be Immortal” oraz z “Migawki”. Już niedługo zobaczymy i ich efekty na naszej stronie turnieju w zakładce galeria.

Nie dalibyśmy rady przygotować imprezy na tym poziomie gdyby nie rodzice naszych tancerzy i sympatycy Studia, którzy bez reszty zaangażowali się w to wydarzenie. Dlatego też specjalne podziękowania za pomoc dla:
– Pani Łatkowskiej, Czarnowskiej, Borkowskiej, Rakowskiej, Turkot, Domańskiej, Rejch, Warzyńskiej, Wiślickiej, Krupa, Jelonek, Witkowskiej
– Pana Czajkowskiego, Kuźmińskiego, Krupy, Domańskiego i Trafisza
– chłopaków Pawła Kolmana, Damiana Krupierza, Piotra Malchrowicza i Pawła Mikołajek
Osobne podziękowania dla Moniki Kasprzykowskiej.
Za pomoc w pozyskaniu sponsorów dla Doroty Kozłowskiej, Aleksandry Ratkowskiej, Agnieszki Szoblik, p. Cyrankowskiej.
Podziękowania również dla naszych inspicjentek a.m. Martyny Marczyk, Aleksandry Stonoga i Anny Grzmiączka a także naszej obsłudze sędziowsko-vipowskiej Basi Witkowskiej i Oli Kozerskiej i Paulinie Szymkowskiej a także tancerzom z grup Disco Dance i Hip Hop, którzy tak chętnie angażowali się do pomocy. 
Chcieliśmy także podziękować za pomoc w użyczeniu sprzętu (krzeseł i tablic informacyjnych) Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Wołejko z Zespołu Szkół nr 1 im M. Kopernika.

Dzięki właśnie tym wszystkim osobom i ich zaangażowaniu, poświęceniu na różnych etapach imprezy daliśmy rady zorganizować zawody na dobrym poziomie organizacyjnym. Zawody „Time for Dance” na stałe wpisano w kalendarz najważniejszych i najlepszych imprez tanecznych w Polsce. Mamy nadzieję również, że każdy tancerz będzie miał ochotę do nas przyjechać a każdy trener odczuje satysfakcję z tego, iż mógł pokazać swój warsztat pracy właśnie na tej imprezie.
Już dziś my, jako organizatorzy przy takim wsparciu osobowym i poparciu władz miasta Legionowa możemy wszystkich zaprosić na następny turniej tańca „Time for Dance”, który prawdopodobnie odbędzie się 16 i 17 stycznia 2016 r. 

Zapraszamy
Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek

Did you like this? Share it!