Zapraszamy wszystkich pragnących poczuć magię tańca! Wychodzimy z oferta do każdej grupy wiekowej, zajęcia zaczynają się już od trzeciego roku życia. Górnego przedziału brak! 
Disco dance, hip hop, jazz, modern, taniec towarzyski - kursy I stopnia, taniec rekreacyjno-użytkowy dla dorosłych, zumba. Dodatkowo prowadzimy: gimnastykę artystyczną dla dzieci i młodzieży, rytmikę i zabawy taneczne dla przedszkolaków.

 

 
 

AKTUALNOŚCI 

 
 

Mistrzostwa Polski WADF - Inowrocław 2019 

W dniu 27 kwietnia odbyły się w Inowrocławiu Mistrzostwa Polski WADF w kategorii Urban POP ( disco dance) . Bardzo dobrze spisali się tancerze legionowskiej grupy Fame zdobywając 8 tytułów Mistrzów Polski , 5 tytułów Vice Mistrzów Polski . Startując w 19 konkurencjach aż w 16 byliśmy w finałach. Gratulujemy

Czytaj więcej....

 

Chance for Dance  - Toruń 17.03.2019

W dniu 17 marca odbyła się w Toruniu II edycja turnieju Chance for Dance 2019 . Na zawodach zaprezentowały się wszystkie grupy mistrzowskie z nowym programem na ten sezon. Cieszymy się z poziomu i z wyników . Konkurencja była liczna gdyż w Toruniu zaprezentowało się prawie 1700 tancerzy z 60 klubów z całej Polski. Gratulujemy i czekamy na więcej.

Czytaj więcej...
 
 

Time for Dance -Legionowo 10,11,01.2020

W dniu 10 i 11 stycznia 2020  odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Time for Dance w Legionowie  na którym wystąpili tancerze grup Fame Kids, Fame 1 Juniorzy, Fame 2 juniorzy i Fame 1 Dorośli .  Cieszymy się oczywiście z wyników ale bardziej z poziomu który wypracowaliśmy na sali ciężką pracą . 

Czytaj więcej....
 

Turniej Taneczny - Brodnica 6.04.2019

W  dniu 6 kwietnia w Brodnicy odbył się już XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego na który pojechała grupa Fame Kids i dwie formacje Juniorskie. Ostatni sprawdzian tych grup przed Mistrzostwami Polski wypadł świetnie.

Czytaj więcej... 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy w: LegionowieJabłonnie