Tancerka, instruktorka disco dance w Born2Dance Studio w Legionowie, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Paulina rozpoczęła naukę tańca w wieku 8 lat w swoim rodzinnym mieście – Włocławku. Od zawsze wyróżniała się pracowitością oraz uporem w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, co zaowocowało tym, że w niedługim czasie zaczęła reprezentować Włocławek na ogólnopolskich turniejach tańca, zajmując przy tym czołowe miejsca. W 2008 roku mogła na dobre rozwinąć swoje skrzydła, ponieważ przeszła pod opiekę profesjonalistki – pani Małgorzaty Szulc w Born2Dance Studio, która szybko dostrzegła w niej niezwykły potencjał. Współpraca ta, w mgnieniu oka okazała się ‘strzałem w dziesiątkę’, co można było zaobserwować w 2010 roku, kiedy Paulina, na Mistrzostwach Polski, wraz z grupą FAME 1 zdobyła brązowy medal.

Z roku na rok wspinała się coraz wyżej, na stałe zasiliła skład grupy turniejowej FAME 1. W 2011 roku formacja z jej udziałem wystąpiła w finale Mistrzostw Europy, a w 2012 w finale Mistrzostw Świata w Mikołajkach. Nieustanna pogoń za rozwojem warsztatu, zaangażowanie w treningi oraz silny charakter przyczyniły się nie tylko do znakomitych występów grupowych, ale również do owocnych startów w kategoriach solowych oraz duetowych.

 
  Od 2013 roku znalazła się w gronie najlepszych polskich tancerzy zdobywając tytuł Vice-mistrzyni Polski federacji IDO w kategorii duety pow. 15 roku życia. Swoje miejsce w polskiej czołówce tanecznej podkreśliła w 2014 roku, również stając na podium Mistrzostw Polski IDO, ale prawdziwym sukcesem i przypieczętowaniem jej przynależności już nie tylko do polskiej, ale również do światowej czołówki było zdobycie w 2015 roku tytułu Mistrzyni Świata federacji WADF oraz w 2016 roku tytułu Mistrzyni Europy federacji WADF w kategorii solowej.

Obecnie, Paulina aktywnie uczestniczy w zajęciach tanecznych grupy FAME 1 i przygotowuje się do kolejnych, jeszcze lepszych, tanecznych sezonów.
Współpraca z panią Małgosią Szulc pozwoliła Paulinie nie tylko sięgać po najwyższe tytuły jako tancerce, ale przyczyniła się również do zdobycia i rozwoju umiejętności instruktorskich.


 

 

 

 

 

 

 

 

  Dzięki temu, że Paulina dalej aktywnie trenuje w grupie turniejowej FAME nieustannie poszerza swój warsztat, który z ogromnym zaangażowaniem przekazuje początkującym oraz średnio zaawansowanym tancerzom naszego studia, którzy po współpracy z Pauliną, są w pełni przygotowani do zasilania mistrzowskich grup naszego studia. Prowadzone przez nią zajęcia disco dance przepełnione są pasją, świeżością i optymizmem, dlatego dzieci i młodzież chętnie na nie uczęszczają. Poza zajęciami prowadzonymi w naszym studio, Paulina prowadzi również warsztaty w stylu disco dance dla różnych szkół tańca w całej Polsce.Ponad to, Paulina potrafi doskonale współpracować z najmłodszymi uczestnikami zajęć w naszym studio – przedszkolakami, które cenią sobie bardzo przyjazną atmosferę na zajęciach, na których, w formie zabawy, stawiają swoje pierwsze taneczne kroki oraz wykonują proste i zabawne choreografie