Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie   Ambitna kadra    
   

Studio Born2Dance to jedna z większych, prężnie działających i rozwijających się szkół tańca w Polsce. Naszą siłę stanowi profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do ogólnopolskich oraz światowych zawodów tanecznych w takich technikach i stylach tańca jak disco dance, hip hop, jazz, modern.

 

Zajęcia prowadzone są zarówno przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem jak i ambitnych instruktorów młodego pokolenia, co sprawia, że sala zawsze przepełniona jest profesjonalizmem i świeżością. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i nieprzeciętnym umiejętnościom nasza kadra instruktorska przekazuje młodym adeptom swoją pasję i zaraża miłością do tańca.

   
     Pasja i miłość do tańca    Idealne miejsce dla całej rodziny    
   

Atmosfera, zajęć sprawia, że wszyscy chętnie wracają na salę. Celem naszego studia jest nie tylko przygotowanie tancerzy do udziału w zawodach, ale przede wszystkim zapewnienie im świetnej i niezapomnianej zabawy, która może stać się przygodą na całe życie. Ponad to, lekcje prowadzone w naszym Studio uczą tancerzy wzajemnej współpracy, odpowiedzialności i solidarności grupowej.

 

Studio Born2Dance to doskonałe miejsce dla całej rodziny. Dzięki temu, że oferujemy szeroką gamę zajęć, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Równie dobrze bawią się tutaj dzieci jak i dorośli. Nasi instruktorzy chętnie podejmują wszystkie wyzwania starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

   
   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli a ciałem zaczyna kierować serce”

Paulo Coelho